HEKRA stavební s. r. o. | Služby
Kompletní stavební práce, rodinné domy na klíč a realizace zemních, dopravních a vodohospodářských staveb
stavby na klíč, stavební práce, rekonstrukce, dům na klíč, zemní práce
21840
page,page-id-21840,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
 

Služby

V současnosti nabízíme a jsme schopni zajistit 100% servis v oblasti pozemního, dopravního i vodohospodářského stavitelství.

Zajistíme & postavíme. To umíme

provádění zemních a demoličních prací

výstavba a rekonstrukce rodinných a bytových domů

výstavby inženýrských sítí (vodovod, kanalizace)

provádění komunikací všech povrchů (dlažba, beton, asfalt)

výstavba lesních, polních a provizorních komunikací a cest

venkovní terénní úpravy při výstavbách hal, logistických a nákupních center

zpevněné plochy při výstavbách hal, logistických a nákupních center

likvidace černých skládek

prodej a pronájem železobetonových panelů

Jak vypadá kompletní servis?

Dokážeme zajistit servis od A do Z. To znamená, že investorovi stačí přijít za námi se záměrem. Odstíníme jej od starostí. Zajistíme studii, projekt, vyřizování dokumentů, vyjádření a schvalování, s nimi související „obíhání“ úřadů. Zrealizujeme výstavbu a stavební práce a nakonec vyřídíme dokumenty a revize ke kolaudaci. Jsme dokonce schopni zajistit i pomoc při financování.

Jaké jsou první kroky?

Když nám dorazí poptávka, nekončíme u standardního lehkovážného ocenění a nereálné cenové nabídky s úmyslem různými kličkami investora během stavby zruinovat na vícepracích. Obdržený projekt nejprve prostudujeme a vylepšíme tak, že navrhneme i nějaké změny a vychytávky jak stavbu zdokonalit.

Na čem nám záleží?

Na kvalitě. Nechceme, a ani to neumíme, realizovat nekvalitní projekty a nesmyslně šetřit na materiálu nebo technologii. Nechceme se podepsat pod něco, s čím nesouhlasíme a nejsme přesvědčeni o prvotřídním provedení.

Co preferujeme?

Preferujeme osobní kontakt. Poznat investora než s ním začneme cokoliv podnikat a realizovat. Osobní schůzka je lepší než 10 telefonů.

Jaké jsou naše cíle?

Svou pozornost zaměřujeme na poctivou práci a řemeslo. Chtěli bychom jít cestou kvality. Péčí o investora, osobním přístupem k němu. Před problémy, které zákonitě vznikají při každém projektu (je nemožné, aby tomu tak nebylo) se neschováváme, ale naopak. Čelíme jim a aktivně je řešíme. Chceme, aby nás spokojení zákazníci a investoři doporučovali dál. Na našem jménu nám totiž záleží.